Városlista
2025. december 12, péntek - Gabriella

Hírek

2019. Március 03. 13:02, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti

Vonattal ütközött egy terepjáró Mikepércsen

Vonattal ütközött egy terepjáró Mikepércsen

Vonattal ütközött egy terepjáró Mikepércsen vasárnap reggel, az érintett szakaszon szünetel a vasúti közlekedés - tudatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) közleményben.

Az autóban csak a vezető utazott, aki beszorult, őt a tűzoltók szabadították ki. A vonaton a személyzeten kívül ketten utaztak, ott senki nem sérült meg. Mentőhelikopter is érkezett a helyszínre - közölte a katasztrófavédelem.

A Mávinform tájékoztatása szerint a balesetben a motorvonat meghibásodott. A helyszínelés idejére a vágányt lezárták, a Debrecen-Sáránd szakaszon pótlóbusz közlekedik. A nagykereki vonalon utazók számára így a menetidő fél-egy órával hosszabb.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját

Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.