Hírek
2016. November 29. 07:53, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti
Teherautóval ütközött és meghalt egy autós Vas megyében
Meghalt egy autós kedd reggel a 87-es úton Rum és Csempeszkopács között, ahol személygépkocsijával teherautónak ütközött - közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.
Hozzátették: a helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
A teherautó vezetője az első információk szerint nem sérült meg a balesetben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.