Hírek
2017. December 24. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nem drágulnak januárban az új autók

A várhatóan nagyobb infláció, illetve a növekvő költségek ellenére nem drágulnak januárban az új autók - derült ki a Világgazdaság körkérdésére adott válaszokból.
Az árak valójában a modellek technológiai felszereltségének változását, bővülését követik – mondta a pénteki lapszámban Gablini Gábor, a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetségének (Gémosz) elnöke.
A magyar piacon a Suzuki a legkelendőbb márka, Ruska Viktória, a Magyar Suzuki Zrt. kommunikációs vezetője hangsúlyozta: nem lesz árváltozás az új év indulásakor.
A Porsche Hungaria márkái közül gyakorlatilag egyik ára sem fog változni, így például a Volkswagen személy- és haszonjármű-autók, az Audi és a Skoda sem lesz drágább – mondta Vérten Sándor, a vállalat kommunikációs igazgatója. A Seat esetében viszont modelltől függően várható változás.
A BMW Group Magyarország legutóbb 2017 novemberében adott ki friss árlistát, amely 2018. januárban is érvényes marad közölte Salgó András, a társaság kommunikációs vezetője.
Idén tovább araszolt a magyarországi újautó-értékesítés, az év végéig várhatóan 112 ezer új autó talál gazdára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.