Városlista
2026. június 7, vasárnap - Róbert

Hírek

2018. Február 23. 10:21, péntek | Belföld
Forrás: mti

Megölték a nőt, akinek holttestére a debreceni Nagyerdőben találtak rá

Megölték a nőt, akinek holttestére a debreceni Nagyerdőben találtak rá

Bűncselekmény áldozata az az 55 éves nő, akit hétfő délután holtan találtak a debreceni Nagyerdőben - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság megbízott sajtószóvivője pénteken az MTI-vel.

Dobó Dénes tájékoztatása szerint a járókelők találtak rá a nő holttestére. A rendőrök a közigazgatási hatósági eljárás szabályai szerint lefolytatták a helyszíni szemlét és halottszemlét. Az eset körülményeinek kivizsgálása érdekében a nyomozó hatóság igazságügyi orvosszakértőt rendelt ki, aki megállapította, hogy az 55 éves nő halálát idegenkezűség okozta.

A rendőrség emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt rendelt el nyomozást az ügyben. Az elkövető felkutatása és azonosítása nagy erőkkel folyamatban van - jelezte Dobó Dénes.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld

Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend

Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Június 07. 08:44, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát!

Felszólítom Orbán Viktort, hogy állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát és a propagandája által használt gyűlöletbeszédet - írta Magyar Péter miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.

2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld

Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings

Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.