Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2018. Május 20. 11:36, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Meghalt egy motoros az M19-es úton Győrszentivánnál

Meghalt egy motoros az M19-es úton Győrszentivánnál

Szalagkorlátnak ütközött egy motoros szombat délután az M19-es úton Győrszentivánnál, a járművet vezető férfi meghalt, utasa súlyosan megsérült

- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Tóth Gabriella elmondta, hogy a motor az M1-es autópálya felé tartott, amikor áttért a szemközti sávba és a szalagkorlátnak ütközött. A motor felborult, vezetője és utasa a szántóföldre esett. A sofőr a helyszínen életét veszette, férfi utasát a mentők kórházba vitték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld

Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály

Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.

2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld

NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje

Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld

Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".