Hírek
2021. Október 20. 09:15, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 30 beteg, 1668 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Harminc, többségében idős, krónikus beteg meghalt és újabb 1668 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte hétvégi összesítőjében a koronavirus.gov.hu szerdán,
kiemelve: eddig 5 929 164 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 706 773-an a második, 1 millió 33 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 838 916-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 448-ra, a gyógyultaké 792 757-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 15 711. Kórházban 1058 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 145-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 12638-an vannak, a mintavételek száma 7 197 609.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
