Hírek
2012. Január 13. 07:02, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Lola kivirult a szakítása óta
Mindenki arról faggatja az énekesnőt, hogyan érzi magát Baronits Gáborral való szakítása óta. Persze Lola hiába mondja, hogy semmi baja, kevesen hisznek neki. Pedig valóban így van!
A jelek szerint az énekesnő követi jó barátnője, Tóth Gabi példáját, aki szintén nem bánkódik amiatt, hogy véget ért egy nagy szerelem az életében. (További részletek itt!) Ahogy Gabi is hatalmas tervekkel indult neki ennek az évnek, úgy Lolának is rengeteg megvalósításra váró ötlete van, amelyekre most végre lesz ideje. "Bejelentkeztem angolból a felsőfokú nyelvvizsgára, és remélem, megszerzem a papírt!" - nyilatkozta a Story magazinnak. De persze nemcsak a kötelességek töltik ki a mindennapjait, hanem az is, hogy kiélvezze a szingliség előnyeit: rengeteg időt tölt a barátaival, többek között Puskás Petivel és Brasch Bencével, és sokat jár szórakozni. "Újra a régi önmagam vagyok, és jól érzem magam a bőrömben!" - árulta el. Emiatt sokan felteszik neki azt a kérdést, hogy a nagy kiegyensúlyozottságnak talán egy új szerelem az oka? De Lola ilyenkor azzal hárít, hogy jelenleg nem vágyik egy újabb kapcsolatra, és ő az a típus, aki szeret egyedül is lenni. Vagyis ennyi indok után most már mindenki elhiheti, hogy valóban semmi baja!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.
2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár
Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál
2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár
Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen
Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).
2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár
XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben
Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.