Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2012. November 29. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mno.hu

Letépi a fejed a Koenigsegg új sportkocsija

Letépi a fejed a Koenigsegg új sportkocsija

Kiszivárgott egy kép a svéd Koenigsegg új sportkocsijáról, a One:1-ról. 1300 lóerős lehet.

Hamarosan bemutatja új sportkocsiját a Koenigsegg, amely a márka testreszabási programját használja ki maximálisan. A One:1 neve arra utal, hogy az autó minden egyes kilogrammjára jut majd egy lóerő: tömege 1300 kiló, teljesítménye 1300 lóerő lesz.

Úgy tudni, hogy az autóból mindössze öt darab készül majd, mindegyik a kínai piacra. Még nem tudni, hogy mikor indul az autó gyártása, de nem lehetetlen, hogy elveszi a világ leggyorsabb autója címet a Bugatti Veyrontól.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét

Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t