Hírek
2014. Május 05. 19:35, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Labdarúgó NB I - Idén is a szurkolók dönthetnek a legjobb játékosról és a legszebb gólról
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) június 2-án rendezi meg a RangAdó díjátadó gálát, amelyen a szezon legjobbjainak járó elismeréseket adják majd át.
Az MLSZ hétfői közleménye szerint az idény legszebb góljáról, illetve arról, hogy ki kapja a legjobb játékosnak járó trófeát, idén is a szurkolók dönthetnek. A voksokat a szövetség facebook-oldalán lehet leadni.
A legszebb gólról kétfordulós szavazás dönt majd. Az első körben május 6-án déltől a szezon összes találata közül választhatnak a szurkolók. Ezt követően, május 26-a után a tíz legtöbb szavazatot kapott góllal újabb kör kezdődik május 30-án délig.
A szavazásokon minden regisztrált Facebook-felhasználó részt vehet, aki kedveli (lájkolja) az MLSZ Facebook-oldalát. Egy felhasználó naponta egyszer szavazhat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 09:00, szerda | Sport
Női kosárlabda vb-selejtező - Magyarország 28 év után ismét ott lesz a világbajnokságon
2026. Március 18. 09:00, szerda | Sport
Európa-liga - A Ferencváros révén 41 év után lehet újra negyeddöntős magyar csapat
2026. Március 17. 11:00, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Hetven euró a legolcsóbb jegy a budapesti döntőre
Hetven euró (27 400 forint) a legolcsóbb jegy a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjére.
