Városlista
2025. június 1, vasárnap - Tünde

Hírek

2017. Október 31. 07:33, kedd | Belföld
Forrás: mti

Klórgáz szivárgott Visegrádon egy szállodában

Klórgáz szivárgott egy kiömlő folyadékból Visegrádon egy szállodában hétfőn este - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedden az MTI-vel.

Csámpai Attila elmondta, hogy a szálloda mínusz második emeletén kiömlött egy valószínűleg medencetisztításához használt folyadék, amely klórgázt bocsátott ki. Hozzátette, hogy a hotel épületében mintegy 300 vendég és a 40 fős személyzet tartózkodott, akiket az aulába kísértek a tűzoltók.

A szóvivő beszélt arról is, hogy a tűzoltók teljes légző felszerelésben vizsgálták át az épületet, és a helyszínre érkezett a katasztrófavédelem mobil laborja, amely nem talált veszélyes anyagot a levegőben.

Az MTI információi szerint három gyermeket és öt felnőttet vizsgáltak meg a mentők és néhányukat megfigyelésre kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s

A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -

2025. Június 01. 08:20, vasárnap | Belföld

Vágujhelyi Ferenc: rekordot döntött az eSZJA

2025. Május 31. 13:00, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: a magyar oktatási eredmények meghaladják a világ elitklubjának átlagát

A magyar oktatási eredmények meghaladják az Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) átlagát, ami a világ elitklubja

2025. Május 30. 20:44, péntek | Belföld

NGM: a SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak

A SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak, áprilisban 14 százalékkal többet költöttek a kártyabirtokosok, mint egy évvel korábban - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pénteken