Hírek
2018. Július 10. 14:21, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy ház Bobán – Gázpalackok robbantak fel
Eloltották a tüzet a Vas megyei Bobán, ahol egy családi ház és melléképülete gyulladt ki, gázpalackok robbantak fel, egy ember pedig súlyos égési sérüléseket szenvedett
- közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese kedd délután az MTI-vel. Egyed László tűzoltó alezredes tájékoztatása szerint a lángokat már eloltották, az utómunkálatok még tartanak.
Hozzátette: a melléképület, ahol több ezer gumiabroncsot tároltak, teljesen leégett, a lángok átterjedtek a családi házra is, amelynek a tetőszerkezete károsodott.
Korábbi közlését pontosítva elmondta, hogy a tűzben nem egy, hanem két gázpalack robbant fel, ennek során egy férfi súlyos égési sérüléseket szenvedett, mentőhelikopterrel vitték kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását
Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás
