Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2020. December 26. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kétszer tört be ugyanabba a presszóba, mindkétszer elfogták

Kétszer tört be ugyanabba a presszóba, mindkétszer elfogták

A bűnismétlés után a rakamazi rendőrök őrizetbe vették a gyanúsítottat.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Rakamazi Rendőrőrsére betörésről tettek bejelentést 2020. december 24-én reggel. A bejelentő elmondta, hogy ismeretlen tettes betört egy tiszanagyfalui presszóba, ahonnan szeszes italt tulajdonított el – közölte a rendőrség.

A rakamazi rendőrök megkezdték az adatgyűjtést, és rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt, akit tiszanagyfalui otthonában elfogtak. A lopás vétség elkövetésének gyanújával előállított 44 éves K. L. beismerő vallomást tett, és elmondta, hogy december 23-án este egy vascsővel törte be a presszó ablakát, ahová bemászott, és egy üveg pálinkát eltulajdonított. A rakamazi rendőrök előtt nem volt ismeretlen a férfi, mert két nappal korábban, 2020. december 22-én hallgatták ki gyanúsítottként. A férfi ugyanabba a presszóba tört be, és akkor is egy üveg pálinkát tulajdonított el. A bűnismétlés után a rendőrök gyanúsítotti kihallgatása után a férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Címkék: betörés, elfogás, Rakamaz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.