Hírek
2019. Február 28. 05:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kalapáccsal ölt - letartóztattak egy kecskeméti férfit
Emberölés gyanúja miatt egy hónapra elrendelte a Kecskeméti Járásbíróság egy 64 éves kecskeméti férfi letartóztatását, aki feltehetően kalapáccsal megölt egy 50 éves férfit
- tájékoztatta a Kecskeméti Törvényszék szerdán az MTI-t. A gyanú szerint a sértett február 24-én kora este a kerítésen átmászva bement a gyanúsított házába, ahol ott volt az élettársa is. Az ittas férfi a nővel féltékenységből vitatkozni kezdett, majd bántalmazta is. Ezután a gyanúsítottat kezdte szidalmazni, aki haragjában egy kalapáccsal többször megütötte az ágy szélén ülő, majd a földre eső sértettet. A férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe.
A bíróság indoklása szerint a letartóztatást azért rendelték el, mert a magas büntetési tétel miatt tartani lehet a gyanúsított szökésétől, elrejtőzésétől.
A döntést az ügyészség, a gyanúsított és a védője is tudomásul vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 06:33, péntek | Belföld
Hőség - Fokozódik a kánikula a hétvégén
Fokozódik a kánikula a hétvégén, a legmelegebb órákban 40 Celsius-fok is lehet, miközben a hajnalok sem hoznak felfrissülést - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből.
2026. Július 31. 06:00, péntek | Belföld
Hőség - Kapitány István: Paks leállítása nem veszélyhelyzet
A paksi atomerőmű leállítása nem veszélyhelyzet, minden lépés a legszigorúbb biztonsági előírások szerint, előre kidolgozott rend alapján történik
2026. Július 30. 17:24, csütörtök | Belföld
Teljesen le kell állítani a paksi atomerőművet
A Duna alacsony vízállása miatt a következő 24-72 órában elkerülhetetlenné válik a Paksi Atomerőmű teljes leállítása, ezzel a villamosenergia-termelés megszűnése
