Hírek
2018. Október 03. 14:30, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Holttestet találtak Balassagyarmaton, nyomoz a rendőrség

Nincs kizárva az idegenkezűség, ezért nyomoz a balassagyarmati rendőrség. Az egyenruhások már egy férfit ki is hallgattak az ügyben a rendőrök.
Az Országos Mentőszolgálat munkatársa tett bejelentést a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába szerdán 8 óra 39 perckor arról, hogy egy balassagyarmati ingatlanban egy férfit próbáltak újraéleszteni, aki a gondos orvosi segítség ellenére elhunyt.
A rendőrök a helyszíni szemle során az idegenkezűséget nem tudták kizárni, ezért halált okozó testi sértés gyanúja miatt rendeltek el nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A helyszíni szemle, az adatgyűjtés és a tanúkutatás folyamatban van. Az üggyel összefüggésben a nyomozók egy férfit a Balassagyarmati Rendőrkapitányságra előállítottak, akinek elszámoltatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 07:35, szerda | Belföld
Jelentősen csökkent az ipari termelés
2025 augusztusában az ipari termelés volumene 7,3, munkanaphatástól megtisztítva 4,6 százalékkal elmaradt az egy évvel korábbitól - erősítette meg kedden kiadott második becslésében a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Október 15. 07:34, szerda | Belföld
Továbbra is zuhanőrepülésben az építőipar
2025 augusztusában az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 15,2, a munkanaptényezővel kiigazított adatok alapján 13,6 százalékkal alacsonyabb volt, mint egy évvel korábban - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (K
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.