Hírek
2018. Február 17. 19:13, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálos vonatgázolás történt Baján
Halálra gázolt a Kecskemét felé tartó vonat egy embert szombat délután Baján. A baleset miatt a vasúti forgalom szünetel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) honlapján.
A közlés szerint a gázolás az 55-ös főút átjárójában történt, amit a helyszínelés idejére lezártak, a forgalma elterelik. A vonaton utazó utasokat pótló autóbusz szállítja tovább.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.

