Hírek
2013. Június 25. 12:09, kedd |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Hajdúék perelnek, Kocsis Korinna 3 milliós kártérítést is fizethet
Vígh Diana ellen is pert fontolgatnak.
Megszületett a döntés: Kocsis Korinnát, a közönségdíjas szépséget millós perrel fenyegette meg a Magyarország Szépe Kft., mert nem volt hajlandó átvenni koronáját, ezzel pedig megszegte a szerződés feltételeit.
A TV2 képernyőjén megválasztották az ország legszebb lányait: Rákosi Annamária lett Miss World Hungary, Kárpáti Rebekáé lett a Miss Universe Hungary cím, míg a Miss Intercontinental koronája Tímár Brigittára került. A közönségdíjas Kocsis Korinna lett, aki hatalmas botrányt okozott azzal, hogy nem vette át koronáját.
– Jogi úton próbáljuk a jó hírnevünket visszaszerezni – kezdte a Hír24-nek Sarka Kata, a Magyarország szépe Kft. ügyvezető igazgatója.
– Korinna megszegte a szerződésében foglaltakat, ezért minimum 2-3 millió forintos kártérítési igényre számíthat. Az ügyvédünk szerint Vígh Diát is perelnünk kellene azért, mert ő is azt sugallta a Facebook-oldalán, hogy nem volt tisztességes a verseny, de az ő esetében egyelőre nem döntöttünk.
A tizedik helyen végzett, így azt gondolom, hogy inkább a keserűség beszél belőle. A kártérítési összeget jótékonysági célra ajánljuk fel. Elkeserít és meg is ijeszt ez a helyzet – fakadt ki Kata, aki egyáltalán nem úgy képzelte el a versenyt, hogy botrányról, és nem győztesekről kell beszélnie. Egyelőre nem élvezi a szépségkirálynőséggel járó felhajtást Kárpáti Rebeka, R. Kárpáti Péter lánya sem, mert érettségire készül.
– Rebeka bezárkózott a szobájába és csak tanul és tanul – kezdte a színész apuka a Life.hu kérdésére.
– Nincs ideje a verseny visszhangjával foglalkozni. Mi nagyon büszkék vagyunk rá, irigy emberek pedig mindig is voltak és vannak – ezt már csak a maroknyi fikázó kommentelő miatt mondom. Néha megmosolyogtatnak, mikor feltételezik, hogy egy magyar színésznek – nevezetesen nekem – bármi beleszólása lehetne egy világverseny magyar részversenye eredményének módosításába. Az pedig kifejezetten botor gondolkodásra vall, hogy azért ne induljon valaki egy versenyen, mert történetesen ismert ember az egyik szülője – mondta a színész.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg�
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.