Hírek
2015. Július 23. 07:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Gránátot talált egy fürdőző a Balatonban
A tűzszerészek megsemmisítették a szerdán a Balatonban talált második világháborús gránátot - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-vel.
Várkonyi Melinda elmondta, hogy a tóban semmisítették meg a 3,7 centiméteres magyar gyártmányú páncéltörő gránátot Siófoknál.
A Petőfi sétány 1-3. számhoz közeli strandon egy fürdőző hozta ki a vízből az akkor még nem azonosított lövedéket. A vizsgálat idejére a környéket 100 méter sugarú körben lezárták. A korlátozás mintegy 300 strandolót érintett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
