Hírek
2017. Január 06. 18:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fát döntött a szél a vasúti sínekre Székesfehérvárnál
Az erős szél fát döntött a vasúti sínekre Szabadbattyán és Székesfehérvár között, emiatt a Budapest-Székesfehérvár-Szabadbattyán vonalon 10-20 perccel növekedhet néhány délutáni vonat menetideje
- közölte pénteken a Mávinform a honlapján. A kidőlt fa leszakította az egyik vágány felsővezetékét és a Siófokról Székesfehérvárra tartó személyvonat áramszedője is letörött, ezért ezen a vágányon nem közlekedhetnek vonatok. A szerelvényt elvontatják, majd megkezdik a felsővezeték javítását.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) tájékoztatása szerint a személyvonat utasaiért mentesítő járat indult, az utasok átszállását a székesfehérvári hivatásos tűzoltók segítik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
