Hírek
2019. Szeptember 08. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/Fotók: police.hu
Élve elásott kismacskát egy állatkínzó nő
Élve elásott három kismacskát egy nő a fővárosban, de a rendőrök megmentették az állatokat - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A közleményben azt írták, a járőröknek egy bejelentő mutatta meg, hogy a nő a XXIII. kerületi Fűzfa közben hova ásta el a kismacskákat.
A járőrök értesítettek egy állatvédő alapítványt, és közösen ásták ki a még élő állatokat.
A rendőrök ezután elfogták, majd a rendőrkapitányságon előállították a 64 éves nőt, akit állatkínzással gyanúsítanak.
A kismacskákról az állatvédő alapítvány gondoskodott - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld
BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
