Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2019. November 20. 15:05, szerda | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Elfogtak egy 22 elfogatóparancs alapján keresett magyar férfit Ausztriában

Lopás, csalás, sikkasztás, egyedi azonosító jellel visszaélés és jármű önkényes elvétele miatt összesen 22 elfogatóparancs volt érvényben azzal a magyar férfival szemben, akit végül Ausztriában fogtak el

– közölte a rendőrség szerdán a honlapján. A közlemény szerint a budapesti és a győri rendőrök információi alapján kezdték meg a felkutatását a 27 éves férfinak, akit számos bűncselekmény elkövetésén túl azért is köröztek, mert több évnyi letöltendő börtönbüntetését nem kezdte meg.

A nemzetközi együttműködésnek köszönhetően sikerült megállapítani, hogy a férfi a felső-ausztriai tartományi székhelyen, Linzben tartózkodik.

Az osztrák nyomozók egy összehangolt rendőri akcióban beazonosították, majd a város egyik lakónegyedében a helyi rendőrökkel közösen elfogták a magyar férfit, és őrizetbe vették.

Magyarországnak történő átadásáról a későbbiekben dönt a bíróság - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.