Hírek
2016. November 09. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Bomba miatt korlátozzák a vonatforgalmat a fővárosban
A Dunában talált második világháborús bomba kiemelése és hatástalanítása miatt a vasúti közlekedést is érintő ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a ferencvárosi és a kelenföldi vasútállomás között
- közölte a Mávinform szerda reggel az MTI-vel. A közlemény szerint a ferencvárosi és a kelenföldi vasútállomás között 10 órától várhatóan 13 óráig szünetel a forgalom, emiatt a Budapest-Győr-Hegyeshalom, a Budapest-Székesfehérvár és a Budapest-Pécs vasútvonalon a személyszállító vonatok rövidített útvonalon, csak Kelenföld állomásig közlekednek és onnan indulnak.
Az érintett vonatok közlekedéséről bővebb tájékoztatás a MÁV-csoport honlapján (www.mavcsoport.hu) és a MÁVDIREKT vonalain érhető el, valamint a Vonatinfó mobiltelefonos alkalmazásban olvasható - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
