Hírek
2011. November 19. 07:28, szombat |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Bemutatjuk a legújabb Lamborghinit - itt a Gallardo LP 550-2 Spyder - VIDEÓ
319 km/órás csúcssebességre képes a még mindig gyönyörű Gallardo.
Bemutatta legújabb csodagyermekét a Lamborghini a Los Angeles-i Autószalonon. Az új gép a Gallardo LP 550-2 Spyder névre hallgat.
Nevéből adódóan a "fedél nélküli" Gallardo összkerékhajtás helyett csupán a hátsó tengelyre juttatja minden erejét. A hátsókerék-meghajtás ellenére az LP 550-2-t úgy próbálták meg kezelhetőbbé tenni a mérnökök, hogy új lengéscsillapítókat raktak az autó alá, amiktől az új modell állítólag spontánabb kormányzással és hihetetlen agilitással bír.
A cikket tovább olvashatja és az új Lamborghiniről készült fényképeket megtekintheti az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.

