2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Július 09. 09:56, hétfő |

London 2012 - Póta Georgina a kiemeltek között

Póta Georginát a 23. helyen emelték ki egyesben a londoni olimpia asztalitenisz-tornáján, s ez azt jelenti, hogy csak a 2. fordulóban kell majd először szerepelnie.

2012. Július 09. 05:00, hétfő |

Brit Nagydíj - Mark Webber idei második győzelme

Mark Webber nyerte vasárnap a Forma-1-es autós gyorsasági-világbajnokság idei kilencedik futamát, a Brit Nagydíjat.

Ötödik a magyar négyesfogathajtó-csapat Aachenben

A Dobrovitz József, Lázár Zoltán, ifj. Dobrovitz József összeállítású magyar csapat az ötödik helyen végzett a legrangosabb európai lovasverseny keretében, Aachenben rendezett négyesfogathajtó-viadalon.

2012. Július 08. 05:00, vasárnap |

Balaton-átúszás - Tízezernél is többen küzdötték le a távot

Résztvevők várakoznak a balatonboglári Platán strandon, hogy átjussanak a 30. Balaton-átúszás Révfülöpi rajtjához, hogy teljesítsék az 5,2 kilométeres távot.

Férfi kézilabda-vb - A harmadik kalapban a magyarok

A harmadik kalapból sorsolják a magyar válogatottat a 2013-as spanyolországi világbajnokságra, így biztosan nem kerülhet egy csoportba a vele azonos kiemelési szintre került lengyel, izlandi és argentin csapattal.

Strandlabdarúgó vb-selejtező - Vereséggel búcsúztak a magyarok

Harmadik mérkőzését is elveszítette a magyar strandlabdarúgó-válogatott a legjobb nyolc között a moszkvai világbajnoki selejtezőtornán.

Öttusa Eb - Két ezüst és egy bronz a férfiak versenyében

Kasza Róbert ezüst-, Demeter Bence pedig bronzérmet nyert a szófiai öttusa Európa-bajnokság szombati hagyományos férfi versenyében, melyben a Kasza, Demeter, Marosi Ádám összeállítású csapat második lett.

Ifjúsági úszó Eb - Szilágyi Liliána ezüstérmes 100 m pillangón

A 200 méter aranya után 100 méter pillangón ezüstérmes lett Szilágyi Liliána az úszók belgiumi ifjúsági Európa-bajnokságán szombaton.

2012. Július 06. 20:11, péntek |

Öttusa Eb - Bronzérmes a női csapat

Bronzérmet nyert a Gyenesei Leila, Kovács Sarolta, Tóth Adrienn összeállítású csapat a szófiai öttusa Európa-bajnokság pénteki hagyományos női versenyében.

2012. Július 06. 16:14, péntek |

Strandlabdarúgó vb-selejtező - Újabb magyar vereség

A magyar strandlabdarúgó-válogatott második csoportmeccsét is elveszítette a legjobb nyolc között a Moszkvában zajló világbajnoki selejtezőtornán, így nagyon kevés esélye maradt arra, hogy kijusson a vb-re.

2012. Július 06. 16:07, péntek |

Nem számítottak rá, hogy ez megtörténhet a Kékszalagon

Csak szárnypróbálgatásnak szánták, mégis rekordot döntöttek a győztes csapat tagjai az idei Kékszalag MVM Partner Nagydíj Balaton-kerülő vitorlásversenyen az új építésű, Fifty-Fifty elnevezésű kétárbocos katamaránnal.

2012. Július 06. 13:15, péntek |

Kézilabda BL - A Veszprém a címvédővel, a Szeged a Barcelonával egy csoportban

A magyar bajnok MKB Veszprém többek között a címvédő német Kiellel, míg a Pick Szeged a spanyol FC Barcelonával került egy csoportba a férfi kézilabda Bajnokok Ligája főtábláján.